Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: N/A
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Logo path
fa: مسیر آرم
