Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Sync
fi: Synkronoi

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Logo path
fi: Logon polku
