Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
