Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Media
fr: Média

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Alt Text
fr: Texte Alt :

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Image Style
fr: Style d'image

en: Logo path
fr: Chemin du logo

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
fr: Progressif (Lazy) (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
fr: Immédiatement (Eager) (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
fr: Attribut de chargement d'image
