Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: N/A
gl: N/D

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Logo path
gl: Ruta do logo
