Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: N/A
he: -ללא-

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Logo path
he: נתיב הלוגו
