Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: N/A
hi: एन / ए

en: Media
hi: मीडिया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Logo path
hi: प्रतीक चिन्ह पथ
