Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: N/A
hr: N/D

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Logo path
hr: Putanja loga
