Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Sync
hu: Szinkron

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Alt Text
hu: Helyettesítő szöveg

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Logo path
hu: Logó útvonala
