Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Logo path
hy: Լոգոյի հասցե
