Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: - None -
id: - Tiada -

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: N/A
id: T/T

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Logo path
id: Lokasi logo
