Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: N/A
is: Á ekki við

en: Media
is: Margmiðlunarefni
