Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: - None -
it: - Nessuno -

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Sync
it: Sincronizzate

en: N/A
it: N/D

en: Configuration
it: Configurazione

en: Not configured
it: Non configurato

en: Logo path
it: Percorso logo
