Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: - None -
ja: - なし -

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Logo path
ja: ロゴのパス
