Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Configuration
jv: Pangaturan
