Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
