Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен
