Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: N/A
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
