Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ
