Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: N/A
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
