Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: N/A
lt: N/D

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Logo path
lt: Logotipo kelias

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
lt: Tingus (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
lt: Skubus (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
lt: Paveikslėlio įkėlimo atributas
