Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: N/A
lv: N/P

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Logo path
lv: Logo ceļš
