Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
