Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Logo path
mr: लोगो जेथे आहे त्याचा मार्ग
