Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Configuration
ms: Konfigurasi
