Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Logo path
my: အမှတ်သင်္ကေတ လမ်းကြောင်း
