Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Logo path
ne: ब्याजको मार्ग
