Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Alt Text
nl: Alternatieve tekst

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Auto
nl: Automatisch

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Logo path
nl: Logopad

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen
