Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: High
nn: Høg

en: Low
nn: Låg

en: Configuration
nn: Oppsett
