Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion
