Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ
