Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: N/A
pl: niedostępne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Logo path
pl: Ścieżka logo
