Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول
