Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: N/A
pt: N/D

en: Configuration
pt: Configuração

en: Alt Text
pt: Texto alternativo

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Auto
pt: Automático

en: Logo path
pt: Caminho do logótipo

en: Image loading attribute
pt: Atributo de carregamento de imagem
