Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: N/A
ro: N/D

en: Configuration
ro: Configurație

en: Logo path
ro: Cale către logo
