Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Sync
ru: Синхронизация

en: N/A
ru: Н/Д

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Auto
ru: Авто

en: Image Style
ru: Стиль изображения

en: Logo path
ru: Путь к логотипу

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
ru: Отложенно (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
ru: Незамедлительно (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
ru: Атрибут загрузки изображения
