Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: None
sl: Brez

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: N/A
sl: N/D

en: Configuration
sl: Nastavitve
