Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Sync
sv: Synkronisera

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Alt Text
sv: Alt text

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Auto
sv: Automatiskt

en: Logo path
sv: Sökväg till logotyp
