Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: N/A
ta: இல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Logo path
ta: சின்னம் பாதை
