Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: N/A
te: వర్తించదు
