Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Logo path
th: ตำแหน่งโลโก้
