Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Logo path
tr: Logo yolu
