Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە
