Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Sync
uk: Синхронізація

en: N/A
uk: Н/Д

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Alt Text
uk: Альтернативний текст

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Auto
uk: Авто

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Logo path
uk: Шлях до логотипа

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
uk: Атрибут завантаження зображень
