Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: High
ur: زیادہ

en: Low
ur: کم

en: Logo path
ur: لوگو کا پاتھ
