Logo Image Enhanced (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Media
vi: Phương tiện

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Alt Text
vi: Chuỗi thay thế

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Auto
vi: Tự động
