Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Custom
es: Personalizado

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Logo path
es: Ruta del logo
