Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Logo path
gl: Ruta do logo
