Logo Image Enhanced (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Logo path
lv: Logo ceļš
