Loqate (2.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Mode
ar: النمط

en: Address
ar: العنوان

en: About
ar: حول

en: Element
ar: عنصر
